Meer dan 50 jaar De Mey

Meer dan 50 jaar ervaring

img

Opgelet, onze oude emailadressen zijn niet langer in gebruik.

Uw mail zal ook niet behandeld of doorgestuurd worden. Ontdek hieronder onze nieuwe e-mailadressen!  

img
Giovanni De Mey
Zaakvoerder - Directie
giovanni@garagedemey.be 050 71 24 42
img
Brigitte Wille
Zaakvoerder - Administratie Boekhouding
brigitte@garagedemey.be 050 71 24 42
img
Olivier De Mey
Aan- en Verkoop
olivier@garagedemey.be 050 71 24 42
img
Simon Van Deynse
Verkoop
simon@garagedemey.be 050 71 24 42
img
Lucy Lippens
Aftersales
lucy@garagedemey.be 050 71 24 42
img
Tony Haenebalcke
Aftersales
tony@garagedemey.be 050 71 24 42
img
Kimberley De Mey
Aftersales
kimberley@garagedemey.be 050 71 24 42
img
Sophie Van De Keere
Verantwoordelijke Carrosserie
sophie@garagedemey.be 050 71 24 42
img
Sylvester Delcourt
Magazijn - Accessoires
magazijn@garagedemey.be 050 71 24 42
img`
Showroom
ma-vr
9u00-12u00 en 13u30-18u30
za
9u00-12u00 en 13u30-17u00
img`
Werkplaats
ma-vr
8u00-12u00 en 13u-18u
img

Over ons

Ons vakmanschap opgebouwd over 3 generaties met meer dan 50 jaar ervaring en een team professioneel opgeleide collega’s maakt van ons de specialist waar U steeds met uw wagen terecht kan. 

Als erkend Bosch car service center bieden wij de mogelijkheid om alle merken bij ons te laten onderhouden, en / of herstellingen te laten uitvoeren in eigen atelier aan bijzonder concurrentiële prijzen. Carrosserieherstellingen gebeuren in eigen, Avicar Plus gecertificeerde carrosserie. 

We hebben steeds een groot aanbod nieuwe en jonge tweedehandswagens. Hiervoor specialiseren wij ons het meest in de merken Porsche, Audi, Volkswagen, Skoda en Seat. Heeft u uw droomwagen niet gevonden in ons actuele aanbod? Dan gaan wij samen met U op zoek.

Service en persoonlijke aanpak, daar gaan we voor!

img
Een vraag?
Wij horen graag van u.
Ik ga akkoord met het privacybeleid.